Įmonės veikla – didmeninė prekyba juvelyriniais dirbiniais iš tauriųjų metalų.

Dažnai atnaujinamos kolekcijos - garantuoja platų juvelyrinių dirbinių asortimentą. Mūsų tikslas - patenkinti kiekvieno kliento poreikius.
Nuolat  lankomės garsiausiose juvelyrikos parodose - kur susipažįstame su naujausiomis juvelyrikos mados ir rinkos tendencijomis, todėl pas mus rasite dideles kolekcijas papuošalų ne tik moterims, bet ir vyrams - bei vaikams. 
Visi gaminiai yra žymėti Europos sąjungoje galiojančiais kokybės ženklais, taip pat įmonės atsakomybės ženklu „AD“, kurie atitinka visus juvelyrinių  dirbinių kokybės standartus.
Bėgant metams, "Aukseda" įgijo reputaciją, kaip patikimų ir atsakingų partnerių, ir sukūrė glaudžius partnerystės ryšius su didmeninės ir mažmeninės prekybos bendrovėmis Lietuvoje ir užsienyje.
UAB „Aukseda“  tęsia stabilų augimą ir tolesnę plėtrą. Mes vertiname mūsų partnerių pasitikėjimą ir nuolat rūpinamės abipusiu naudingu bendradarbiavimu.
Mes siūlome Jums individualų požiūrį, lanksčią nuolaidų sistemą ir plačiausią gaminių asortimentą. Mums bus malonu matyti Jus - tarp mūsų partnerių.
Nuoširdžiai,
      AUKSEDA KOLEKTYVAS